Rozwiązania wspierane przez hosting Webio - technologie dostępne w Webio

icon

ASP.NET 2.0-4.8 .NET Core 1.x - 2.x - 3.x

Hosting Webio działa w oparciu o serwery IIS i jest platformą głównie dla aplikacji napisanych w technologii ASP.NET oraz .NET Core.

icon

ASP.NET MVC 1-6

ASP.NET MVC jest alternatywą dla ASP.NET Web Forms w o wiele "lżejszej" postaci oraz posiada modularną budowę przez co jest chętnie wybierany przez programistów.

icon

SQL Server 2012

MSSQL to silnik bazodanowy Microsoftu zazwyczaj wykorzystywany w ASP.NET, .NET Core, MVC, CMS oraz przez dedykowane programy na komputerach naszych klientów.

icon

SQL Server Management Studio

Po zainstalowaniu Managment Studio możesz zdalnie zarządzać swoją bazą MSSQL. Narzędzie jest bezpłatne i dostępne do pobrania na stronie Microsoft.

icon

Visual Studio

Jeśli jesteś developerem włącz publikowanie dla danej witryny i zaimportuj profil WebDeploy do Visual Studio, skąd możesz bezpośrednio wgrywać aplikację na serwer IIS Webio.

icon

MSP Control

Panel zarządzania kontem hostingowym działa w oparciu o najnowszą wersję MSP Control, co znacząco ułatwia zarządzanie zasobami znajdującymi na koncie hostingowym.

icon

PHP 5.3.x - 7.3.x

Wsparcie dla wielu wersji PHP umożliwia hostowanie aplikacji zarówno tych najnowszych jaki i starszych. Dla każdej z witryn można samodzielnie ustawiać odrębną wersję.

icon

MySQL 5.x

Dla aplikacji napisanych głównie PHP udostępniamy możliwość korzystania z baz danych MySQL, które w Webio mają nieograniczony rozmiar - limitem jest całościowy limit konta.

icon

phpMyAdmin

W ramach serwera Webio udostępniamy narzędzie phpMyAdmin służące do wykonywania wszystkich podstawowych operacji na bazie danych MySQL.

icon

Helicon APE

Dodatek Helicon Ape dostarcza wsparcie dla plików konfiguracyjnych Apache .htaccess oraz htpasswd na serwerach IIS Webio.

icon

Let's Encrypt

Bezpłatne certyfikaty SSL Let's Encrypt są z nami od początku. To dowód na to, że dostarczamy naszym klientom najnowsze technologie i możliwości zabezpieczenia ich aplikacji.

icon

Certyfikaty SSL

Oferujemy również płatne certyfikaty klasy DV (Domain Validation), OV (Organization Validation) oraz EV (Extended Validation) od wystawców RapidSSL, GeoTrust, Verisign.

icon

Site PRO

Dla każdej utworzonej witryny w naszym panelu dołączamy bepłatny i profesjonalny kreator stron internetowych z dużą liczbą szablonów do wyboru.

icon

Matomo Analytics

Dzięki statystykom Matomo Analtyics (poprzednio Piwik) możesz śledzić i analizować statystyki dla swojej witryny. Usługa jest bezpłatna.

icon

SmarterMail

Obsługę poczty zapewnia SmarterMail z niezależnym i wygodnym klientem pocztowym (webmail) wraz z możliwością zaawansowanej konfiguracji.